Ahşap Jaluzi Perde

Ahşap Jaluzi Perde

Ev dekorasyonunda çok fazla kullanılan ve herkesin büyük ilgi gösterdiği ürünlerden olan perde modellerinde, son yıllarda eski perde modellerinin dışında ahşap jaluzi perde kullanmaktadır. Ev ve iş yerlerindeki camları süsleyen bu ürünler, yeni nesil teknolojik ürünler ile farklı renk ve desenlerde tasarlanmaktadır.

Ev dekorasyonu başta olmak üzere, birçok alanda insanlar daha organik ve otantik bir yaşam tarzını benimsemeye başlamaktadır. Bu, tüketilen gıdalardan başlayarak ev içerisinde kullanılacak ürünlere ve insanların yaşam alanı olarak daha sakin bir ortamı tercih etmeye kadar birçok alanı kaplamaktadır. İşte bu sebeple ev dekorasyonunda hizmet veren firmaların birçoğu evlerde kullanılmak üzere organik ve otantik malzemelerden meydana gelen ürünleri kullanmaktadır. Ahşabın insan hayatına ve zihinsel dünyaya kattığı rahatlatıcı etkiyi gördükten sonra mutlaka evinizin farklı bölümlerinde bu ürünleri kullanabilirsiniz. Ekolojik ürün olduklarından en sağlıklı dekorasyon malzemeleridir ve doğal malzeme olduğundan, bulunduğu yere uyum sağlar. Country, modern veya klasik döşenmiş ortamlara uygun zengin renk seçenekleri sunar. Ahşap jaluzi perdeyi diğer perdelerden ayıran bir diğer özelliği de tül perde ve güneşliği diğer perdeler gibi geride bırakması ve içerisinde tül yapısı barındırmamasıdır. Genelde tek olarak da kullanılan ahşap jaluzi perde, fon perdeler ve tül perde altlarında da dekoratif tasarım imkanı tanır. Ayrıca bu perdeler ile ışık denetimi kolaylıkla yapılarak güneş ışınlarından korunabilmek oldukça basittir. Çünkü bu sistemlerde iki ayrı kontrol mekanizması bulunmasıyla birlikte dışarıdan gelen güneş ışınlarının veya ışığın miktarı ve geliş açısı kolay bir şekilde ayarlanabilmektedir. Buna ek olarak ışık miktarı tamamen engellenebilmektedir.

Ahşap jaluzi perdeler hakkında bilinmesi gereken özelliklerin başında gelen temizlik, bu perdeler için oldukça kolay olmaktadır. Bu tarz perdeleri herhangi bir yıkama yapmadan toz beziniz ile silebilir veya tozlanma fazlalığına göre evinizde bulunan elektrikli süpürgenin düşük ayarıyla şeritler arasındaki tozların temizliğini pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Kaliteli yapısı ile mekânlarınızda güvenle kullanabileceğiniz bu ürünleri, firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Şıklığı arayan kişilerin tercih ettiği ahşap jaluzi perdeler, farklı tasarımları ile mekânlarınızı renklendirir.

Ahşap Jaluzi Perde Modellerimiz

Sungurhanlar Perde

Siz de projelerinizde uzman bir ekliple çalışmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

bilgi@sungurhanlarperde.com

keçiören perde çalışma saatleri

Çalışma Saatlerimiz

09.00-21.00

email-ico

E-mail

bilgi@sungurhanlarperde.com

perdeci whatsapp iletişim

Whatsapp

0537 741 82 14

keçiören perde telefon

Müşteri Hizmetleri

0537 741 82 14

0312  504 05 32

keçiören perde çalışma saatleri

Adres

Cumhuriyet Mah. Saltuk Buğra Cad. No:10/B Saray Pursaklar