GREEK ZEMİN TÜL PERDE

Greek Tül, diğer tüllere oranla biraz daha sert yapıda olması nedeniyle şekil vermek ve belli bir şekilde kalmasını sağlamak oldukça kolaydır. Greek tül, petek biçimindeki örme bir tüldür. Kolayca şekil alabilme özelliği onun diğer tüllerle birlikte kullanılmasını sağlar.

Oturduğunuz alanın dekoru her zaman en önemli olanıdır, özellikle de evinizin görünümü ve şıklığı söz konusu olduğunda mükemmeliyetçi insanlardan iseniz. Köşelerden tutun da boş duvarlara kadar evinizin her yeri büyük bir potansiyel taşır. Her bir köşe, estetik ve zarafetle dekore edilebilir. Özellikle bir evde en çok dikkat çeken bölüm olan pencereleri dekore ederken, perdelerinize en üst düzeyde özen göstermelisiniz. Pencerelerinizi şık ve pratik perdelerle süslemek de odanın içine akan ışığı ayarlamanıza yardımcı olur. Türkiye’de oturma odaları için genellikle Greek Zemin Tül Perdeler tercih edilmektedir. Bu tül perdenin avantajı, şeffaf dokusu sayesinde doğal gün ışığı içeriyi aydınlatırken, dışarıdakiler evinizin içini göremez. Greek Zemin Tül Perdeler, desenli olduğu gibi isteğe göre düz olarak da tasarlanabilir. Düz olarak üretilen Greek Zemin Tül Perdelerin etek uçlarına nakışlar eklenerek çok şık bir görüntü oluşturulabilir. Bu tür perdeleri, odanızın duvar rengi ve mobilyalarınızın rengine ya da desenine göre tercih ettiğiniz bir fon perdeyle kullandığınız alana muhteşem bir görüntü katabilirsiniz.

Greek Zemin Tül Perdelerin temizliği de oldukça basittir. Evde doğal yollarla temizlik denince artık pek çok kişinin aklına sirkenin gelmesi kaçınılmaz olmuştur. Lekelere karşı sahip olduğu faydalı içeriği ve etkili dezenfektan özelliğinin yanı sıra tüllerin beyazlaması içinde sirke rahatlıkla kullanılabilir. Makinenizin deterjan gözüne, deterjan dışında ayrıca bir miktar sirke koyarak 30 derecede tülleri yıkamak sonucun inanılmaz olmasını sağlıyor. Sirkenin aynı zamanda kumaşları yumuşatma özelliğinden de yararlanarak hem beyaz hem yumuşacık tüllere sahip olmak mümkün. Tül perdelerin kırışmasını önlemek için de kornişten çıkarır çıkarmaz yıkayıp, aynı şekilde yıkanır yıkanmaz da kornişlere asmak gerekir. Greek Zemin Tül Perdeler asla ütülenmemelidir.

İşçilik, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli kavramlardır ve biz bu konuda kendimize güveniyoruz. Benzersiz renk ve desenleriyle zamansız şıklığı yuvanıza taşıyan Greek Zemin Tül Perde modellerini hemen inceleyerek zevkinize uygun modele karar verebilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızdayız.

GREEK ZEMİN TÜL PERDE Modellerimiz

Sungurhanlar Perde

Siz de projelerinizde uzman bir ekliple çalışmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

bilgi@sungurhanlarperde.com

keçiören perde çalışma saatleri

Çalışma Saatlerimiz

09.00-21.00

email-ico

E-mail

bilgi@sungurhanlarperde.com

perdeci whatsapp iletişim

Whatsapp

0537 741 82 14

keçiören perde telefon

Müşteri Hizmetleri

0537 741 82 14

0312  504 05 32

keçiören perde çalışma saatleri

Adres

Cumhuriyet Mah. Saltuk Buğra Cad. No:10/B Saray Pursaklar