SUNGURHANLAR

TÜL DİKEY LENS PERDE

Tül Lens Perde, tek mekanizmada üç perde özelliği taşıyan perdedir. Aynı zamanda lens perdeler, dikey perde olarak da bilinirler. Dikey olarak adlandırılmasının nedeni ise, üzerinde yer alan bantların dikey olacak şekilde konumlandırılmasıdır. Çalışma şekli diğer perdelerden farklıdır; aynı anda tül, fon ve güneşlik olabilme özelliğine sahiptir.

Tül Dikey Lens Perde modelleri oldukça basit bir mekanizma mantığına sahiptir. Ray üzerinde yer alan kumaş ve tül şeritler, bir zincir yardımı ile hareket ettirilir. Perdenin her kanadı kendi etrafında 180 derece dönüş açısına sahiptir. Lens perde modellerinde bulunan mekanizma yardımı ile kanatlar sağa ya da sola kolayca toplanabilir. Bu yönüyle oldukça fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Dikey Perdeler, çok fonksiyonlu bir perde olduğu için her ortamda kullanıma uygundur. Gerek evlerde, gerekse ofislerde çok sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanında hastane, dershane, laboratuvar ve okullarda da kullanım kolaylığı nedeniyle tercih edilen modeller arasında yer alır. Tül Dikey Lens Perdeler, güneşten ya da gün ışığından en verimli şekilde yararlanmak için oldukça etkili modellerdir. Mekanizmaya bağlı kumanda ipi ile kanatlar ne kadar açılırsa güneş ışığı aynı oranda içeri girer. Perde kanatları toplanabildiği gibi aynı zamanda kendi etrafında dönebilir. Bu şekilde gün ışığından yararlanmak için perdeyi kolayca açmak ve gerektiği kadar ışığın içeri girmesini sağlamak mümkündür. Lens perdeler üzerinde yer alan kumanda ipi sayesinde hem sağ bölümde, hem de sol bölümde rahatlıkla toplanabilen perde modelleri olma özelliğine sahiptir. Ayrıca toplanabilme seçeneklerine göre ortadan ikiye ayrılarak sağa ya da sola toplanabilmektedir.

Tül Dikey Lens perdeler nasıl temizlenmeli? Kir göstermeyen bir yapıya sahip olması büyük bir avantaj öncelikle. Yıkama konusunda da kolaylık olması son derece önemli. Peki, bu perdeler nasıl yıkanıyor? Yıkama için size verilen püf noktalara göre hareket ederek, perde kullanımının sizin için son derece kolay bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Perde temizliğinin kolay hale gelmesi, perdenin renk atmadan en iyi şekilde yıkanması için lens perde yıkama torbası kullanabilirsiniz. Özel olarak üretilen bu torba, perdelerinizin tam anlamıyla temizlenmesi, renk atmadan en iyi şekilde lekelerden arınmasını sağlayacaktır. Lens perde yıkama torbası kullanılarak, çamaşır makinesinde 30 derece 600 devirde yıkanmalıdır.

Ankara ve çevresinde yaşıyorsanız, Pursaklar Perde olarak bizler, en son çıkan ve en şık perde modelleri ile her daim hizmetinizdeyiz. Aşağıdaki Tül Dikey Lens Perde modellerimize göz atıp tercihinizi yaparak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fransız Güpür Perde Modellerimiz

Sungurhanlar Perde

Siz de projelerinizde uzman bir ekliple çalışmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

bilgi@sungurhanlarperde.com

keçiören perde çalışma saatleri

Çalışma Saatlerimiz

09.00-21.00

email-ico

E-mail

bilgi@sungurhanlarperde.com

perdeci whatsapp iletişim

Whatsapp

0537 741 82 14

keçiören perde telefon

Müşteri Hizmetleri

0537 741 82 14

0312  504 05 32

keçiören perde çalışma saatleri

Adres

Cumhuriyet Mah. Saltuk Buğra Cad. No:10/B Saray Pursaklar