DANTEL TÜL PERDELER

Evin her odasına çok yakışır uçuşan tüller; Düzünden desenlisine, beyazından renklisine, pencereleri olduğu kadar odaları ve bizi de ferahlatan tüller, evlerde yaz havası estirir. Tül perde çeşitlerinden dantel tül perdeler, daha önceki dönemlerde ev hanımlarının “el emeği, göz nuru” olarak tarif edilen çalışmalar sonucunda ortaya çıkardıkları dantel tül perdelerin modern örnekleri olarak tarif edilebilirler. Gelişen teknoloji ve artan kumaş seçenekleri sayesinde göz alıcı ve dayanıklı dantel tül perde modellerinin ortaya çıkması, bu seçeneğin kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen seçeneklerden birisi olmasını sağlamıştır.

Dantel tül perdeler, zarafetleri ve inanılmaz görünümleri nedeniyle en çok tercih edilen perde modelleri arasındadır.
Kullanışlı, gösterişli ve alımlı dantel tül perdeler, farklı renklerle ve motiflerle üretilen, başka aksesuarlarla zenginleştirilen perde modelleridir. Evlerin iç dekorasyonuna önemli katkı sağlayan dantel tül perdeler, farklı renk, desen ve modellerle yaşam alanlarına konfor sağlamaktadır. Bu perdeler, farklı renk ve desenlere sahip perdelerle kombin edilerek kullanıldığı gibi, tek başına kullanılması da mümkündür.

Dantel tül perdeler, hassas bir kumaştan üretilmiş olduğu için yıkama aşamasında dikkatli olmanız gerekir. Normal çamaşırlarımız gibi yüksek ısı ve yüksek devirde yıkamak, tüllerimizin makineden kullanılamayacak halde çıkmasına neden olur. Çok beğenerek aldığınız perdenizin böyle bir kazaya maruz kalmasını istemiyorsanız, dantel tül perdelerinizi düşük ısıda yıkamalısınız. Ilık suda yıkanması gereken perdelerinizi 30 derece ısıda ve çamaşır makinenizi hassas ayarına getirerek yıkamalısınız. Temizlik maddesi olarak da tül perdeler için özel olarak üretilenlerden kullanmalısınız. Ayrıca dantel tül perdelerin makinede yıkanırken herhangi bir zarar görmesini istemiyorsanız, bu perdeleri bir yastık kılıfının içine yerleştirerek de makineye atabilirsiniz. Ayrıca sararan dantel tül perdelerinizi beyazlatmak için de makinenizin deterjan gözüne deterjan koyduktan sonra iki yemek kaşığı kadar karbonat da ekleyebilirsiniz.

Sizler de evinizin havasını değiştirmek, şıklık ve zarafeti evinize taşımak isterseniz, aşağıda bir birinden güzel dantel tül perde örneklerimize göz gezdirebilir ya da hemen ara butonuna tıklayarak bize dantel tül perde fiyatları ve çeşitleri hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

Dantel Tül Perde Modellerimiz

Sungurhanlar Perde

Siz de projelerinizde uzman bir ekliple çalışmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

bilgi@sungurhanlarperde.com

keçiören perde çalışma saatleri

Çalışma Saatlerimiz

09.00-21.00

email-ico

E-mail

bilgi@sungurhanlarperde.com

perdeci whatsapp iletişim

Whatsapp

0537 741 82 14

keçiören perde telefon

Müşteri Hizmetleri

0537 741 82 14

0312  504 05 32

keçiören perde çalışma saatleri

Adres

Cumhuriyet Mah. Saltuk Buğra Cad. No:10/B Saray Pursaklar