SUNGURHANLAR

FRANSIZ GÜPÜR TÜL PERDE

Perdeler ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarıdır ve özenle seçilip evlerimizin pencerelerini süslerler. Ev dekorasyonu seçimlerinde klasik bir konsept tercih edilecekse, Fransız güpür tül perde modelleri en uygun tercih olacaktır.

Klasik modeller, evlerin salon ve yatak odalarında daha çok tercih edilir, şıklık ve zarafeti evinize taşır. Klasik modellere dantel ve güpür detayları ayrı bir güzellik ve şıklık katar. Ancak mutfakta çok tercih edilmez. Klasik bir tarzda dekorasyon olsa da mutfakta Fransız modeller tercih edilmez. Mutfakta güpürlü perde kullanma devri çok gerilerde kaldı ve demode oldu. Modern bir görünüm istiyorsanız mutfak için farklı bir model tercih edebilirsiniz. 
Hiçbir şey bir odayı iyi seçilmiş bir tül perde kadar gösteremez. Bu sebepten yaptığınız seçimler odanızın ve yaşayışınızın bir simgesi durumunda olacaktır. Zarifliğin yanında ayrı bir havası olan Fransız güpürler, özellikle klasik döşenmiş evlerde ayrı bir ahenk oluşturur. 
Fransız güpür tül perdeler çok mu demode acaba?” diye bir yanılgıya düşmeyin. Fransız güpür tül perdelerin klasik tarzda olduğu elbette söylenebilir, fakat demode olduğunu söylemek çok gerçekçi olmayacaktır. Özellikle retro modellerle dantel ve güpürler günümüze uygun tasarlanmakta ve pencerelerde yerlerini almaktadır. İllaki eski diyeceksek eğer Fransız güpür tül perde modelleri için, “eskimeyen eski” demek en doğru tabir olacaktır. Zira modası hiç geçmeyen bir tarzdır bu model tül perdeler.

Temizliğinin zor olduğuna dair ön yargılar olsa da, söylenenin aksine temizlikleri oldukça basittir, bir adet çamaşır makinesi bu işi çözmeye yeter. Çamaşır makinelerinin tül programıyla birlikte perdeler tertemiz olur ve ütüye de gereksinim duyulmaz. Fransız güpür tül perdelerde kaliteli malzemeye özen göstermek önemlidir. Kaliteli malzemeden üretilmiş bir perde çamaşır makinesinden çıktıktan sonra direkt kornişlerdeki yerini alabilir. Tül perdelerin montajı da çok basittir, plastik takmaçlar sayesinde takılırlar. Herhangi bir uzmana gerek yoktur.

Sitemizde de Fransız güpür tül perdelerin yelpazesi geniştir. Ayrıca istenilen renk tonları da sizlere daha rahat bir seçim imkanı sağlar. En iyi fiyatlarda tül perde modellerine sahip olmak ve Fransız tülleriyle tanışmak artık çok kolay. Sadece bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bilmeniz yeterli.

Fransız Güpür Perde Modellerimiz

Sungurhanlar Perde

Siz de projelerinizde uzman bir ekliple çalışmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

bilgi@sungurhanlarperde.com

keçiören perde çalışma saatleri

Çalışma Saatlerimiz

09.00-21.00

email-ico

E-mail

bilgi@sungurhanlarperde.com

perdeci whatsapp iletişim

Whatsapp

0537 741 82 14

keçiören perde telefon

Müşteri Hizmetleri

0537 741 82 14

0312  504 05 32

keçiören perde çalışma saatleri

Adres

Cumhuriyet Mah. Saltuk Buğra Cad. No:10/B Saray Pursaklar