JAKAR FON PERDE

Jakar kumaş, dokuma esnasında dokunan bezin içine büyük desenlerin işlendiği kumaştır, kendinden desenli resim gibi bir görünümü vardır. Genellikle perde ve döşeme için kullanılan bu kumaş, moda tasarımcılarının da podyumlara taşıdığı diğer bir kumaş türüdür. Perde alışverişi yaparken kararsızlık yaşayanlardansanız, kesinlikle jakar fon perde modelleri hakkında sizleri bilgilendirmek amacıyla hazırlamış olduğumuz bu yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Perdeler, çeşitli kumaş türlerinden oluşan, dış çevreye evimizin şıklığı hakkında ip uçları veren ve evimizin güzelliğini ön plana çıkaran en özel ev tekstil ürünleridir. Jakar perde modelleri denildiğinde ilk akla gelen desenli kumaşlardan olan baskılı perde modelleri olmaktadır. Hareketli bir dekorasyon tercih edenlerdenseniz jakar perde seçimi ile evinizin dekorasyonunu istediğiniz hale kolayca getirebilirsiniz. Sadece perdelerinizi değiştirerek evinizde çok büyük farklılıklara ve şıklığa yer verebilirsiniz. Jakar fon perde desenleri çok farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Seveceğiniz türden farklı desenleri ile mobilyalarınızın kumaşlarına veya halınızın motiflerine uyum sağlayacak figürler, ev uyumunuzu kusursuz bir hale getirebilmektedir.

Kullanışlı perdeler olarak geçmişten bu güne tercih edilmekte olan jakar fon perde, evinizi güneşin zararlı etkilerinden korurken, aynı zamanda gün ışığını en özel şekilde odalarınıza yansıtmaya yardımcı olabilmektedir. Jakar fon perde modelleri daha çok salonlar, oturma odaları, misafir odaları, yatak odaları ve ofisler için ideal bir seçimdir. Bu perdeler güneş ışınlarına maruz kalsa bile solma yapmaz.

Jakar fon perde

seçimi sırasında dikkat etmeniz gereken bazı önemli ayrıntılara dikkatinizi çekmek istiyoruz: Gerekli kontrastı sağlayabilmek için, perde renkleri ile duvar renkleri birbirinden farklı ve zıt olmalıdır. Ayrıca eğer odanızda metal eşyalar ve aksesuarlar sıklıkla kullanıldıysa, fon perde modeli üzerinde de metal detaylar bulunmalıdır. Odanız küçükse, açık renk jakar fon perde modellerini tercih etmelisiniz, açık renkler odayı hem geniş hem de daha ferah gösterir. Koyu renkler sadece büyük odalarda tercih edilmelidir. Koltuk kumaşlarınız desenliyse, çiçekli ve karmaşık desenli perde modellerinden uzak durulmalıdır, çünkü benzer özellikte iki desen birbirini tamamlamaz, aksine hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkarır. Bundan dolayı zıt ama uyumlu desenler tercih edilmelidir.

Jakar perdeler, desenli kumaşlara sahip olduğundan dolayı, yüksek sıcaklıklarda yıkama işleminden kaçınmak gerekir. Çamaşır makinenizin hassas çamaşırlar kısmında kolayca yıkayabilirsiniz. Temizliği kolay olan ve evinizin havasını değiştiren, evinize renk katan jakar fon perde seçeneklerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

 

 

 

 

JAKAR Fon Perde Modellerimiz

Sungurhanlar Perde

Siz de projelerinizde uzman bir ekliple çalışmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

bilgi@sungurhanlarperde.com

keçiören perde çalışma saatleri

Çalışma Saatlerimiz

09.00-21.00

email-ico

E-mail

bilgi@sungurhanlarperde.com

perdeci whatsapp iletişim

Whatsapp

0537 741 82 14

keçiören perde telefon

Müşteri Hizmetleri

0537 741 82 14

0312  504 05 32

keçiören perde çalışma saatleri

Adres

Cumhuriyet Mah. Saltuk Buğra Cad. No:10/B Saray Pursaklar