SUNGURHANLAR

METAL JALUZİ PERDE

Metal jaluzi perdeler, bilinen en eski mekanizmalı perde modelidir. Günümüzde de mimarlar tarafından en çok tercih edilen metal jaluzi perdeler, ilk başlarda sadece ofislerde kullanılan bir perde türü olmasına rağmen, son yıllarda evlerde de sıkça tercih edilen bir perde çeşidi haline geldi. Ofislerde tercih sebebi olması, kaliteli ve ciddi bir seçenek olmasıydı. Ancak son dönemlerde artan renk ve modelleriyle yaşam alanlarımızı ısıttığı da bir gerçektir. Böylece metal jaluzi perdeleri hem ofisimizde, iş alanımızda hem de evimizde çok rahat bir şekilde kullanmaktayız.

Metal jaluzi perdelerin kullanım faydaları nelerdir sorusuna gelirsek; aralıkları sayesinde istenilen şekilde güneş ışığını kullanabilme imkânı tanır. Kapılarınızı ve pencerelerinizi hiçbir sorun olmadan tamamen açıp kullanabilme imkânı sağlar. İstenilen şekilde boyu ayarlanabilir, perdenin kenarındaki mekanizma sayesinde aralıklı veya kapalı olması, boyunun kısa veya uzun olması istenildiği gibi yapılabilir. Metal jaluzi perdeler genellikle ofislerde ve modern döşenmiş mekânlarda tercih edilir. Direk güneşi kıran  ve sadece aydınlığı içeri alan ince metal yapraklardan yapılan hafif, kullanışlı bir perde çeşididir.
Metal jaluzi perdeler, açık şekilde güneşi yüzde yüz olarak içeriye alırken, kapalı haldeyken içeriye güneş almaz. Ham maddesi metaldendir ve jaluzinin kalitesi üzerine yapışan boya kalınlığı (mikron) ne kadar yüksekse kalitesi de o kadar yüksek olur. Metal jaluzi perde, kumaş stor perdelerle yarışırcasına  geniş renk seçenekleri  sunar.  Tavana, duvara ve pencere doğramalarına kolay monte edilir. Hafif metallerden üretildiği için eğimli mekanlarda rahatlıkla kullanılır. 

Metal jaluzi perdeler evlerde genelde temizlik açısından mutfaklarda daha çok tercih edilir. Çünkü temizliği diğer perdelere göre daha kolaydır. Metal jaluzi perdeler, çıkarılıp yıkanmasına gerek kalmadan nemli bir bezle ya da ıslak ve kuru bir bezle silinerek kolayca temizlenebilir. Bu da bu perdenin daha fazla tercih edilmesinin en geçerli sebeplerinden biridir. Görüntü olarak da evinize ve ofisinize şık bir hava kazandırır.

Ankara ya da çevresinde yaşıyorsanız ve sizler de temizliği size kolaylık sağlayan metal jaluzi perdelerden edinmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Metal Jaluzi Perde Modellerimiz

Sungurhanlar Perde

Siz de projelerinizde uzman bir ekliple çalışmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

bilgi@sungurhanlarperde.com

keçiören perde çalışma saatleri

Çalışma Saatlerimiz

09.00-21.00

email-ico

E-mail

bilgi@sungurhanlarperde.com

perdeci whatsapp iletişim

Whatsapp

0537 741 82 14

keçiören perde telefon

Müşteri Hizmetleri

0537 741 82 14

0312  504 05 32

keçiören perde çalışma saatleri

Adres

Cumhuriyet Mah. Saltuk Buğra Cad. No:10/B Saray Pursaklar